Marka Cubus jest jedną z największych sieci odzieżowych w Skandynawii, posiada ponad 300 sklepów w pięciu krajach. Wykorzystując naszą wiodącą pozycję w kwestii trendów i wzorów, staramy się tworzyć kolekcje, wpływające na aktualny wizerunek mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Zatrudniamy ponad 3.200 pracowników i każdy z nich odgrywa decydującą rolę dla naszego sukcesu.

Cubus stanowi część firmy Varner, składającej się z 10 marek odzieżowych. Varner zatrudnia ponad 11.000 pracowników w ok. 1.500 sklepach w 8 krajach. Siedziba firmy mieści się w Billingstad w pobliżu Oslo. W celu uzyskania dodatkowych informacji wejdź na stronę www.cubus.com.

Kierownik w sklepie Cubus Milenium (Rzeszów)

Firma Cubus poszukuje osoby na stanowisko kierownika sklepu, nastawionej na wyniki i zainteresowanej pracową z odzieżą. Twoim zadaniem jako kierownika sklepu jest zadbanie o właściwe funkcjonowanie sklepu, zarządzanie nim tak, aby był on miejscem inspirującym klientów do zakupów. Ponadto musisz zadbać o to, aby sklep był gotów do udziału w kampaniach i promocjach.
Dużą część Twojej pracy stanowi rekrutacja i dbałość o rozwój pracowników. Jako kierownik powinieneś posiadać podstawowe pojęcie o finansowym aspekcie prowadzenia sklepu, gdyż ma znaczący wpływ na osiąganie spodziewanych wyników.

Czy masz niezbędne kwalifikacje?

 • Czy jesteś nastawiony na wyniki i zdolny do wydajnej pracy?
 • Czy jesteś skrupulatny i oszczędny?
 • Czy potrafisz pracować samodzielnie?
 • Czy potrafisz motywować swoich współpracowników i pomagać im w rozwoju?
 • Czy rozumiesz aspekty finansowe firmy?
 • Czy jesteś zorganizowany i skupiony na celu?
 • Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, a dodatkowo aktywnie interesujesz się modą, jesteś pozytywną i pogodną osobą – to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą pracę!

Możemy Ci zaoferować:

 • Kierownicze stanowisko w dobrze funkcjonującej, stale rozwijającej się sieci
 • Możliwość rozwoju osobistego i dalszej kariery
 • Interesującą pracę połączoną z wieloma wyzwaniami
 • Pełne zatrudnienie i korzystne rabaty dla personelu

Mając odpowiednie kwalifikacje i zaangażowanie, zajdziesz z nami daleko!

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Region:

podkarpacki

Typ pracy:

Umowa na czas określony

Godziny pracy:

W pełnym wymiarze czasu pracy

Dni pracy:

Elastyczny system pracy

Termin składania aplikacji:

2019-01-31

Spodziewana data rozpoczęcia:

2019-02-01

Miejsce:

Rzeszów

Wyślij aplikację Strona główna:

http://www.cubus.com

Udostępnij ofertę pracy: